Květen 2012

Den po dni...

22. května 2012 v 21:51 | Vera |  Výkřiky do tmy
...život po životě...
a stejně pořád nemám to, co chci.

Loučím se se svoji starou přezdívkou. Na počátku byla Faira, pak slečna nebo lady F, pak už jenom F. Měla jsem to písmenko, to slovo ráda, ale stále více se vzdalovalo mně samé. Mám své křestní ráda, neměnila bych. Z nějakého důvodu mě vystihuje. Proto Vera. Je to vlastně zkomolenina předívky, kterou jsem oslovována těma nejlepšíma lidma, co znám.
Mám to potvrzené. Ty věci, co píšu nakonej přece jen nejsou takový sračky, jak bych si prvně myslela. - Důkaz - Pravda 9. místo z 15. možná není úzpěch všech úzpěchů, ale do sborníku jsem se jim ještě vešla. Je to moje vůbec první literární soutěž, do které jsem si kdy hlásila. Takže radost velká.

Z krve padlých

13. května 2012 v 19:22 | F
Žánr: Detektivní fantasy, místy romantika a akce

Stav: 34 dílů dokončené první série, připravuje se druhá, je možné očekávat i třetí a novelu obsahující děj ještě před první řadou

Postavy: Tara, Tyler, Triss, Eleanor, Matt, Baltazar, Spike(Azrael), Mia

Děj: Na počátku byla tajemná rituální vražda. Po doposud klidném městě se pohybuje vrah. Vše je o to horší, že Tara, dcera policejního detektiva, pokaždé ví, kdy znova udeří. Její sny se na první pohled jevily jako neškodné noční můry, brzo se z nich však vyklubaly věštecké vize. Ve škole se objeví nový student Tyler a Tara se nemůže zbavit myšlenky, že s těmi vraždami má příliš mnoho společného.
Co když nebe a peklo skutečně existují a na náš svět mají až nezdravě velký vliv.

První série:
↓↓
Druhá série:
↓↓


Z krve padlých II. - Kapitola 1.

7. května 2012 v 19:30 | F |  Kapitolovky
Mám to dlouho v rozepsaných a pořád se mi nechtělo to zveřejňovat. Ale co už... Je to prostě tady. Dlouho jsem to bez toho nevydržela. Příběh mám už promyšlenej, takže se brzo do toho psaní asi pustím. Nic ale neslibuji.
První kapitola je, jak už tomu bylo předtím, ze vzdálené minulosti ovšem související se současným dějem. Pamatujete si na konec jedničky? Možná bych měla osvětlit, kdo to Baltazar je.
Jo a ještě jedna malá drobnost. Trochu jsem si hrála. Překopávám rozpis a za chvíli to tu bude vypadat dost jinak. Snad nemáte nic proti změnám...

Bůh mezi zatracenci


Rum je ten největší parchant ze všech

1. května 2012 v 19:34 | F |  Výkřiky do tmy
"Svatá Kocovino! Už nikdy!" řekl notorický alkoholik a svalil se pod stůl.
Já říkám, že člověk musí udělat nějakou kravinu, aby pochopil sám, jak se tak říká na vlastní kůži. I pád na hubu je cesta vpřed a já to prostě potřebovala. Musela jsem zjistit kolik toho vydržím a co bude pak, když to teda nevydržím.
Ano, chápete správně. Ožrala jsem se jak hovado. Ano, a blila jsem z toho. A ano, ráno mi bylo příšerně. Kocovina mi tu pomalu doznívá. Leju (nebo se aspoň snažím) tu do sebe vodu v naději, že se ten sajrajt ze mě odplaví.
V nouzi poznáš přítele. - Ano, já vím že je to pravda. I když si z vás ti přátelé zprvu dělají hroznou prdel.