Srpen 2012

Světu chybí meditace

18. srpna 2012 v 20:28 | Vera |  Výkřiky do tmy
Fšecko jde do hajzlu, ale musíme mluvit pouze a jen pozitivně. Takže I'm fine. I'm happy. Všecičko je very well.(toliko k mému kurzu angličtiny)
Nesnáším tyhle stavy mé předrahé matinky, kdy mi promluvá se svoji nepopiratelnou mateřskou láskou do duše, jak jsem strašně nespolehlivá, lehkomyslná a nedospělá a ty další a další superlativy, které ona tak zbožňuje používat.
Ano, rozházet si to s někým, kdo plně rozhoduje o tom, kdy kam s kým v kolik a kdy se vrátíte, vám zcela nedoporučuju. Nevyplácí se to.
Krátce po tom, kdy Londýn přestal žít olympiádou a svět Londýnem, začal Trutnov žít festivalem. Sjelo se sem spoustů lidí z celého koutu naší(a ne jen té) malé zemičky a okupují jinak velmi klidné malé město. Jsou tu naskládaný jeden na druhého a poznáte je naprosto bez problémů.
Poznávací znaky:
1. mezi jejich základní výbavu patří krosna, spacák a karimatka
2. stojí, sedí, ale hlavně leží a je úplně jedno kde
3. basa piva vždy na dosah
4. opilý kamarád vždy na dosah
5. příslušník punks, metal, hippies, hare krišna, Apačů či jiných indiánů

Problém číslo jedna: Jsou opravdu hluční, obtěžují okolí a někdy z nich mám opravdu vírt, vzhledem k tomu, že se pohybují ve skupinách málo kdy jsou plně při smyslech, často jsou dost oplzlí a já chodím všude zásadně sama.

Problém číslo dvě a ten hodně zásadní: Má maličkosti není příslušníkem této komunity veselých a milých lidí. Dost mě to štve, ale co nadělám...

Jít konkrétně na tenhle fesťák si plánuju aspoň tři roky. Mám to za rohem, ale ještě jsem tam nebyla. Slíbila jsem si, že příští rok si to vynahradím.