Brouk v hlavě

Jednu kusovku prosím!

20. března 2011 v 17:05 | Faira
Kusovka - Nějako mi vrtá hlavou, kdo tohle slovo vyhrabal. To je však naprosto jedno - aspoň pro tentokrát. Ale nebojte s ukradenejma obrázkama to nemá nic společnýho.

Něco vám řeknu: Lidi milujou svoje zlozvyky!
Ze všech stran tu na mě doléhá, jak je to nehorázně hnusný, smradlavý, nechutný a navíc ještě nezdravý.

Uznávám, že je to hnusný, smradlavý, nechutný a nezdravý, ale má to cosi do sebe. Já sama osobně nekouřím! No tak dobře, není to tak docela pravda, ale těm drbům nevěřte. Lidi mě maj za zapřísáhlou kuřačku, když mě s cigaretou viděli jenom párkrát(dvakrát). Pravdou asi je, že jsem za svůj dosavadní život vykouřila asi tři cigarety.

Vrcholem potravinového řetězce

9. března 2011 v 14:25 | Faira
Mám napsat, nemám napsat?
Ale nakonec přece jen napíšu, co si myslím.
Vegetariánství - snad nemusím vysvětlovat, co to je. (Od toho jsou tu jiní, kteří vám tyto informace milerádi zkopírují z wikipedie xD)
Sama vegetarián nejsem, takže tenhle článek bude zase z pohledu někoho, koho se to vlastně vůbec netýká.
Z mého okolí znám vegetariány dva, toho jednoho jsem několik let neviděla, toho druhýho vídám každý den ve škole. Je to moje nejlepší kámoška. Dozvěděla jsem se to od ní jen tak mezi řečí a ani na minutu jsem se nad tím nepozastavila. - To proto že u ní mě to vůbec nepřekvapuje. Je jedna z těch, kteří se pro to dobrovolně rozhodli z prostého důvodu - šíleně miluje zvířata. Na svačinu si vlastně nebere nic jinýho než chleba s okurkou - je to docela vtipná záležitost, když to někdo baští celý rok skoro každý den. Ale teď vážně!

Jaké by to bylo, znát každého od prvního pohledu?

5. května 2010 v 17:31 | Faira
Brouk v hlavě(chroust nesmrtelnosti) zasadil zrno úvah a znova se ptá:
Tak řekni mi, je lidstvo už natolik zvrácené?
Je jich příliš na to, aby se v nich jeden vyznal - rozeznal je od sebe. No uznejte nevypadají všechny stejně? Rozdíly jistě jsou, ale kdo je má po prvním pohledu hledat.

Kdyby ženy vládly světu, nebyly by války?

11. února 2010 v 22:18 | Faira
Jednou takhle při hodině slohu mám bylo zadáno téma na diskuzi. Měli jsme asi 10 minut na to, aby jsme stihli naškrábat do sešitu vlastní názor a pak ho veřejně před třídou přečíst. Docela sem se divila tomu, jak pohotově jsem byla schopna reagovat - což u mě není běžné.
Je to poměrně zajímavé téma, na které by se dalo diskutovat poměrně dlouho.
Rozhodla jsem se, představit vám co jsem v těch deseti minutách do toho sešitu naškrábala já.
 
 

Reklama