Tento blog

Uklidit si na blogu i v hlavě

7. srpna 2011 v 17:40 | Faira
Už bylo na čase.
Už jsem v tom brajgli nemohla vydržet. Je načase vyčistit si hlavu, a protože tohle je tam trochu moje druhá hlava, začala jsem zde.
Vyházela jsem některý nepotřebný články, co tu jen zacláněly, a nadobro tak smazala některé stopy po tom, jaká jsem dříve byla. - Nám na mysli věci z rubriky Výkřiky do tmy. Musela jsem se jich zbavit. Byly tu jako šedá vzpomínka na stavy, do kterých se už nikdy nechci dostat.
Trochu jsem překopala menu. Doplnila tam pár položek - teď je to možná trochu mo roztáhnutý, ale nic s tím už dělat nehodlám.. Není to ještě tak úplně hotový, ale pracuje se na tom. Plánuji ještě přepsat pár článků. Pak už si tu konečně zase budu připadat jako doma.

Co se to stalo...

9. března 2011 v 21:45 | Faira
To abyste věděli...
Během klubové čistky v AK jsem padla na hromadu mezi poražené. Co jsem si v tu chvíli myslela... No bylo toho víc. Nejdřív naštvana, uražená....Pak jsem to ale začala brát s rezervou a po nějakém tom dni jsem se proti svému rozsudku odvolala x) Vyřizování trvalo o něco dýl, než bych předpokládala, ale nakonec mi (tuším že včera) přišel email s tím, že jsem opět v seznamu a databázi. Kdyby to nevyšlo, nejspíš bych nad tím jen mávla rukou.
Jsem ale ráda, že jsem zase zpátky. Jsem příliš zmlsaná tím, jak snadno se ke mě čtenáři dostávají. No řekněte, komu se to nehodí.
Jsem už hodně dlouho doma. - Nejdřív jsem si prodělala zánět středního ucha a teď mám prázdniny, při té příležitosti jsem hodně četla a teď momentálně píšu jak pominutá. Do konce týdne plánuji definitivně dopsat Maškarádu a na chvíli si od ni odpočinu. V rozepsaných mám už necelý dvě kapitoly zbrusu nový povídky. Bude to pro mě taková odreagovačka, trochu se na ní vyblbnu.
Říkala jsem si, že by bylo docela dobrý vecpat do každýho článku obrázek - už se na tom pracuje. Budou to vlastní fotky jen v povídkách(včetně těch jednorázových) budou "obšlehnutý". Možná budu mít výčitky svědomí xD
No a celkově si v blogu dělám trochu pořádek, zaslouží si to. 12. února oslavil třetí rok od svého založení. Což pro mě není málo, vzpomenu-li si, čím vším že to prošel.
Svoje volno si slastně užívám. O to horší bude návrat do tvrdé reality. Ani se mi nechce myslet na tu horu písemek, který si budu muset dopsat. Snad to přežiju ve zdraví.

Nechala jsem si ohodnotit blog

2. dubna 2010 v 12:49 | Faira
Ne, že bych si od toho něco slibovala. Byla jsem jen zvědavá jakých prostředků bude použito při kritizování mého čeného desingu, nudných a strááášně dlouhých článků a nezáživné přezdívky =D

Dva roky existence

12. února 2010 v 18:14 | Faira
Dva roky - co je to proti věčnosti?
Ale uznejte, že na blog je to dost. - Není to moc, ale je to dost =)
Za tu dobu se toho spoustu událo. Bylo by zajímavé podotknout, že tohle je můj první blog, nikdy předtím jsem žádný jiný neměla. (před tím jsem byla akorát tak na estránkách, odkaď jsem taky utekla)
Je to docela zajímavý podívat se dozadu. Na to nepěkné období plné bleskovek, diplomů a sbéček. Nebyla to sice až tak velká spoušť jako jinde, ale hrdá na to nejsem. Na to obrovské množství pozastavování, stáhnutých obrázků a textů. A no ano ovšem! Byla jsem jen krok od toho to tady všechno zabalit. Stačilo jen odsouhlasit - ano chci tento blog zrušit. Dnes jsem ráda, že tenkrát jsem na to byla příliš líná a neudělala to.

A sem tam!

11. srpna 2009 v 21:16 | Faira
Konečně na mě došla řada. Už je to nějakej pátek co jsem se přihlásila do autorského klubu. A jelikož jsem v přihlášce jako 204. není se čemu divit že sem musela nějakej pátek taky počkat.
Ale doufám a taky věřím že to ztálo za to. Ani nevíte jakými změnami můj blog prošel za tu dobu co jsem se snažila svuj blog přizpůsobit podmínkám.
A proto sem se rozhodla napsat tento článek, jako poděkování že je vůbec způsob odliš ty blogy, který si to zaslouží.

Konec stupidním článkům!

4. srpna 2009 v 10:33 | Faira
Zachraň se kdo můžeš! Naší slečně F opět přeskočilo a myslí to smrtelně vážně!
Nene mě už jen tak někdo nezastaví. Už sem se plně rozhodla že tenhle blog je totálně nanic a potřebuje novou vizáž. No o vizáž až tak nejde jako o náplň. Tomuhle blogu je něco přes rok a za tu dobu sem nic slušnýho nenapsala.
Dohnal mě k tomu nově zbudovaný autorský klub - jistě jste o něm již slyšeli. Ano, chci se tam přihlásit, ale to nejprve musím vyházet stupidní články plné obrázků stáhnutých bůch ví odkaď. Zkrátka a dobře sem si uvědomila že tenhle blog je plnej krávovin, který nikomu nic neříkaj, natož aby se o ně zajímal. V mém archívu již nenajdete jediný článek v podobě →Obrázky na téma....atd
Tady se bude psát. A bude se psát tak, až se z klávesnice bude kouřit a bude světelkovat na dálku jak bude rozpálená.
Odedneška oznamuji do celého světa, že tenhle blog bude tak autorský jak to jen půjde!
 
 

Reklama