V objetí noci

Noční maraton

10. srpna 2011 v 21:53 | Faira
Měla jsem takový menší gruntovací den a jak už to tak bývá, našla jsem pár zajímavých věcí, o kterých jsem vůbec nevěděla, že je mám. Mezi nimi byl i jeden můj zápis několika snů, kdy jsem jich přesně 12 splácala dohromady. Zapřemýšlela jsem ještě trochu a příběh prodloužila.
Jako celek to možná působí trochu chaoticky, ale takové už sny prostě jsou.
Tenhle článek má pro mě zvláštní význam. Jedna věc je psát a při tom si to představovat. Druhá věc ale je, psát a vidět to. Sny mě nikdy nepřestanou fascinovat a děsit zároveň. Při sepisování tohodle článku mi opravdu lezly slzy do očí. Jsou v tom totiž zakomponované i sny, které se mi zdály jako hodně malé. Tenkrát mě to vážně děsilo a děsí mě to i teď, nehledě na to, jak směšné se to může zdát.
Je to šílené, někdy děsivé, směšné, bláznivé a já nevím co ještě, ale miluju to!

Jsem vlkodlak a žeru malý děti

7. července 2011 v 14:05 | Faira
S bráchou mám právě začala sezóna - chodíme každý večer do lesa běhat(teda pokud neprší, což ještě nedávno nám znemožňovalo vůbec jít ven). Včera to bylo letos po druhý, ale už se chystáme tam hodit pravidelnost. Minule jsem myslela, že vyplivnu plíce, ale tentokrát jsem měla náramně lehký nohy. A pak si říkám: Aby ne, když jsem celou noc trénovala. Konečně se dostáváme k mému včerejšímu snu. No tak dobrá, ten večer před tím jsem se dívala na Červenou Karkulku, což mě asi hodně poznamenalo, ale já tyhle stavu zbožňuju.

Humr, démoni na toaletách a cigaretovej smrad

4. března 2011 v 10:50 | Faira

Napadlo mě, že tu dlouho nebyl žádný popis jedné z mých šílených nocí, napraveno. Už je to dlouho a já si to zajisté do detailu nepamatuji a jako obvykle si to příšerně přimastím.

Přetvářka

17. srpna 2010 v 13:21 | Faira
Úryvek z dnešní noci
Už si toho moc nepamatuji, takže to je z větší části domyšlené. Ale já si sny poslední dobou nepamatuji vůbec, pokaždé to musím trochu překopat, aby to bylo vůbec zajímavé. Pravda, v tomto případě jsem to asi přehnala, ale rozhodně vám tím mám co říct.
Dlouho tady žádný můj snový zápis nebyl, takže si toho važte.
 
 

Reklama